Zasady gry i zgłoszenia postaci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Zasady gry i zgłoszenia postaci

Pisanie by neuromaniac on Pią 28 Wrz 2012, 21:24

Odwieczna walka dobra ze złem toczy się nieustannie. Od tysiącleci diabły próbują skusić ludzkość obietnicami do zaprzedania ich dusz, by wzmocnić zastępy Piekieł. Z drugiej strony anioły pełnią straż i wspomagają ludzi w potrzebie, aby ich dusze mogły być zbawione.

Aby dołączyć do walki jako anioł, diabeł lub człowiek wybierz odpowiedni temat dotyczący Kart Postaci. Zawarte tam instrukcje pomogą Ci stworzyć postać, która zostanie dodana do wybranej grupy. Proszę wybrać grupę z rozwagą - zmiany będą możliwe jedynie przy uzasadnionym rozwoju gry. Dozwolone zmiany:
  • Ludzie będą mogli zmienić grupę na dowolną z dwóch pozostałych
  • Anioły mogą stać się upadłymi aniołami (diabłami)
  • Diabły nie mogą zmienić grupy
Proszę nie tworzyć postaci z myślą o krążeniu pomiędzy grupami.

Anioły, diabły i ludzie mają dostęp odpowiednio do części Nieba, Piekła i Ziemi nieznanych i niedostępnych pozostałym grupom. Mogą tam odpocząć i zaplanować wszelkie poczynania wraz z innymi osobami z ich grupy. Części widoczne i ogólnodostępne będą służyć za główną arenę rozgrywki.

Zanim wybierzesz grupę, kilka słów o każdej:
  • Anioły - niebiańscy wojownicy, strzegący dusz ludzi przed wiecznym potępieniem. Mogą posiadać pierzaste skrzydła i zamieszkują Niebiosa. Ich celem jest nie tylko walka z piekielnymi sługami, ale też strzeżenie ludzkich dusz przed potępieniem. Słowem i czynem wspomagają ludzkość we wszelkich poczynaniach i wysiłkach. Niestrudzenie niosą nadzieję na ziemski padół, starając się zawsze nieść dobro i światło tam, gdzie go brakuje.
  • Ludzie - śmiertelnicy, mający przed sobą bardzo ciężki wybór. Kuszeni przez diabły do zaprzedania swych dusz i wspomagani przez anioły w swqych wysiłkach. Po śmierci, zależnie od tego, jak żyli mogą być wpuszczeni do Nieba lub strąceni do Piekła. Ich los nie jest ustalony, znajdują się pośrodku walki dobra ze złem, będąc jakoby walutą tej wojny.
  • Diabły - upadłe anioły, niegdyś wspaniałe istoty pełne wdzięku, ich ciała zostały zmienione w często groteskowe kształty, a ich skrzydła straciły pióra. Potrafią szeptać, kusić ludzi będących w pobliżu do czynienia zła i korzystają z tej umiejętności, gdy tylko przyjdzie im na to ochota. Jeżeli anioł stróż nie wkroczy do akcji mają dużą szansę na zdobycie kolejnych dusz, które będą służyć ich celom w Piekle.
Po wyborze grupy proszę w tym wątku napisać, do której chcecie należeć. Po otrzymaniu potwierdzenia dołączenia do grupy, udaj się do odpowiedniego wątku, by stworzyć swoją Kartę Postaci:
  • Karty Postaci - anioły
  • Karty Postaci - ludzie
  • Karty Postaci - diabły
Informacje zawarte w Waszych Kartach Postaci będą widocznie tylko i wyłącznie przez grupę, do której należycie. Niektóre wybory, których musicie dokonać mogą wpłynąć na wygląd, umiejętności i kolor ubioru Waszej postaci - jest to istotne, zwłaszcza jeżeli inne grupy wejdą w posiadanie wiadomości co do Waszych kolorów.

Przemieszczając się po grze, proszę pamiętać, że aby dotrzeć do Nieba musicie przejść przez Bramy Niebios (1 post o tym, że przelatujecie i w którą stronę wystarczy) i tylko anioły mogą wkroczyć do Nieba. Żeby wkroczyć do Piekła musicie przejść przez Przedsionek Piekła (1 post o tym, że przekraczacie i w którą stronę wystarczy) i tylko diabły mogą wkroczyć do samego Piekła. Ludzie chcący wkroczyć do jednej z ukrytych lokacji ziemskich musi przejść przez Rozdroża (1 post o tym, że przechodzicie i w którą stronę wystarczy). Przemieszczanie się pomiędzy dwoma widocznymi lokacjami lub dwoma ukrytymi lokacjiami nie wymaga tych postów. W ten sposób unikniemy nagłych zniknięć/pojawień postaci, które przemieszczą się do/z ukrytej lokacji grupy.

Szukamy w chwili obecnej osób, które zajmą się przewodzeniem w powyższych grupach, czyli archanioła/łów, arcydiabła/łów i przywódcy/ców ludzkości. Proszę się zgłaszać na PW.

Ostatnio zmieniony przez neuromaniac dnia Sro 03 Paź 2012, 18:20, w całości zmieniany 2 razy

Z artykułu Nonsensopedii o Administratorach : Administrator – jedyny bóg czata, strony czy forum. Wiecznie w złym humorze, banuje Cię za to, że żyjesz. Nie lubi kierować się czyimiś sugestiami, od czegoś ma własne. Admin może wszystko w przeciwieństwie do Ciebie – marnego usera. Należy także pamiętać, że nie przeczytałeś lub nie zrozumiałeś tego, co administrator napisał wcześniej że admin ma zawsze rację, a jeżeli nie ma, to znaczy, że admin i tak ma rację.

1. Nie będziesz czcił adminów innych stron.
2. Nie będziesz zawracał adminowi tyłka nadaremno.
3. Pamiętaj, byś admina święcił.
4. Czcij admina swego i polecenia jego.
5. Nie wyzywaj.
6. Nie spamuj.
7. Nie flooduj.
8. Nie wygaduj za plecami słów przeciw adminowi swemu.
9. Nie pożądaj władzy admina swego.
10. Ani żadnej funkcji, która jego jest.
neuromaniac
Ognisko
Ognisko

Data rejestracji : 22/04/2012

http://www.crimson-mist.net

Powrót do góry Go down

Re: Zasady gry i zgłoszenia postaci

Pisanie by Veaphilus on Sob 29 Wrz 2012, 10:01

Chciałabym zostać jednym z diabłów.^^

'Przyjaźń to dla nas sprawa życia i śmierci.' ~ Dranie tak mają, ft. Hukos, Sitek, B.R.O

'To moje życie takim je pozostaw, nie osądzaj bez podstaw, nienawiść na bok odstaw.' ~ To moje życie, Chada ft. PIH
Veaphilus
Płomyk
Płomyk

Data rejestracji : 30/05/2012

Powrót do góry Go down

Pisanie by Dimage on Sob 29 Wrz 2012, 10:43

A ja aniołem, a co mi tam smile.

The hardest part is letting go on your dreams.
Dimage
Płomyk
Płomyk

Data rejestracji : 24/04/2012

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shaphirca on Czw 06 Gru 2012, 13:07

Poproszę o umieszczenie mnie w grupie ludzi i wkręcenie mnie jakoś w całość smile.

Wiatr może mocno wiać, ale góra i tak mu się nie pokłoni!
Shaphirca
Iskierka
Iskierka

Data rejestracji : 24/10/2012

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Czw 06 Gru 2012, 20:44

do diabłów prosze mnie przenieść
Gość
Gość

Powrót do góry Go down